Gość Bankiera – Kulisy pracy w redakcji Bankier.pl

Już 5 czerwca naszą uczelnie odwiedzi Malwina Wrotniak, zastępca redaktora naczelnego największego, finansowego portalu internetowego w Polsce: Bankier.pl!

Chcesz dowiedzieć się kto i w jaki sposób tworzy ten portal? Jak wygląda zwykły dzień w redakcji? A może po prostu posłuchać kilku rad starszej koleżanki o tym jak pracować w finansach nie zapominając o swoich życiowych pasjach? 🙂

O tym wszystkim i wielu ciekawszych rzeczach porozmawiamy z p. Malwina Wrotniak we wtorek 5 czerwca o godzinie 18:00 podczas kolejnego eventu z cyklu „Gość Bankiera” organizowanym przez Koło Naukowe Bankier. Zapraszamy!

Malwina Wrotniak: Zastępca redaktora naczelnego Bankier.pl. Kieruje zespołem zajmującym się codziennymi dylematami finansowymi Kowalskich, w tym analizą produktów bankowych i ubezpieczeniowych. Specjalistka od ubezpieczeń, doceniona Nagrodą Polskiej Izby Ubezpieczeń dla Środowiska Dziennikarskiego. Jest także autorką cyklu „Tam mieszkam” – ponad 150 rozmów z Polakami na emigracji. Za ten projekt uhonorowana Nagrodą im. Macieja Płażyńskiego. W 2016 r. wydała książkę „Tam mieszkam. Życie Polaków za granicą”. Absolwentka studiów doktoranckich na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.